Mstětický resort rozšiřuje nabídku služeb

Mstětický resort rozšiřuje nabídku služeb

Zdroj: Golf Club Mstětice

Golfový resort ve Mstěticích připravuje pro rok 2018 a léta následující rozšíření golfových služeb a nové volnočasové aktivity. “Naším cílem je rozšíření nabídky sportovních služeb pro širokou sportovní základnu, prostřednictvím které pak můžeme našim návštěvníkům představit i golfové aktivity, se kterými se neměli možnost setkat,” říká Jaroslav Kuracina, ředitel mstětického golfového resortu.

Mstětické hřiště nabídne návštěvníkům možnost kondičního a rehabilitačního cvičení, skupinové běžecké tréninky nebo organizované cyklovýlety a management resortu věří, že se stane centrem outdoorových aktivit v mikroregionu okolních obcí a východní části Prahy.

Zveřejnil(a) Golf Club Mstětice dne Pondělí 30. dubna 2018

Pro členy klubu je připraven nový kalendář akcí, které se budou konat nejen na domácím golfovém hřišti, ale i na hřištích partnerských klubů v Čechách i v zahraničí.  Významnou změnou projde hojně navštěvovaná a oblíbená turnajová série Mstětická minimyš, určená pro nejmenší hráče, která se rozšíří díky spolupráci s hřištěm Black Bridge na Černém Mostě a bude se hrát v průběhu roku na obou uvedených hřištích.

Foto: Golf Club Mstětice

(Visited 2 times, 1 visits today)