Na vrchol

Na vrchol

Švédskou značku Peak Performance celosvětově oblékají sportovci, kteří milují hory, sníh, dobrodružství a adrenalin. Dosáhnout vrcholu není jednoduché. Tréninky, pevná vůle i touha po vítězství jsou hnacími motory.

A vítězství nejsou vždy jen o zlatých medailích a prvních místech. Pomyslné vrcholky má každý z nás. Díky kvalitnímu, funkčnímu a nepřehlédnutelnému severskému designu se tak sportovci mohou soustředit na své výkony. Stejně jako Ester Ledecká a její snowboardový tým, jež Peak Performance podporuje již druhou sezónu. Dobýt vrchol, posunout se za hranice své komfortní zóny. Peak Performance podpoří i vás!

Free & Ride

Vysoký vodní sloupec, odolný Gore-Tex, voděodolné zipy, volnější střih, praktické detaily… přesně takové vlastnosti oceníte stejně jako Ester. Když padne prašan, nebo se sype těžší sníh, budete jednoduše v suchu. Sety Gravity, Alpine nebo Vislight jsou pro ty nejnáročnější vášnivé lyžaře, nebo snowboardisty.

Pohodlí

Po větším i menším výkonu si potřebujete odpočinout v teple a pohodlí. To je jasné. Množství stylových a pohodlných mikin i tepláků vám s tím dokonale pomůže. Odpočinek je důležitý.

Up & Down

Propadli jste kouzlu skialpů? Jít nahoru vás baví, stejně jako si sjet kopec dolů. Tento funkční set je pro zdolání kopců po vlastní ose přímo stvořený. Lehký, ale odolný a zároveň prodyšný Gore-tex, nepřehlédnutelné barvy i do nepříznivého počasí vám budou skvělým parťákem.

Město

Když sjedete z hor do města. Nepřehlédnutelnost, originalitu a severský styl si můžete zachovat. Peak Performance nabízí i velké množství městských péřových bund a kabátů. Uvidíte, u jedné nezůstanete.

Aprés Ski

Elegantní lyžařský styl, i to u této švédské značky najdete. Zdaleka totiž není jen o freeridu a volných střizích. Na své si přijdou i milovníci upravených sjezdovek a elegantnějšího stylu. Pamatujete „šponovky“, tak tady je najdete o několik levelů jinde… a už je nebudete chtít sundat. Aprés drink na to!

www.vermont.cz

(Visited 893 times, 1 visits today)