Nový akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9

Nový akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9

Nový akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9 s technologií ANTI-TWISTTM

Praktická novinka do domácnosti i do auta

Prémiová novinka značky domácích spotřebičů Hoover – bezdrátový tyčový vysavač HF9 – je praktickým pomocníkem na úklid celé domácnosti a díky ruční variantě také třeba do auta. Snadno jej přenesete, baterie vydrží v provozu až 30 minut na jedno nabití, příslušenství umožňuje vysávání celé domácnosti od podlahy po strop. Technologie ANTI-TWIST™ zabraňuje namotávání vlasů nebo dlouhých chlupů na kartáčovou lištu podlahové motorizované hubice. Navíc k nákupu vysavače získáte 5 let prodlouženou záruku zdarma.

TECHNOLOGIE ANTI-TWIST™ – unikátní motorizovaná hubice proti namotávání vlasů
Technologie ANTI-TWIST™ se speciálním hřebenem integrovaným v podlahové hubici zabraňuje namotávání vlasů a dlouhých chlupů kolem kartáče. Hřeben je včas zachytí a sání je následně odvede společně s ostatními nečistotami do prachové nádoby. Průhledný horní kryt umožňuje snadný přístup ke kartáči a jeho rychlé vyjmutí bez nutnosti obracet hubici v případě údržby nebo kontroly. Kartáčová lišta je vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin a je tak vhodná na vysávání jakéhokoliv druhu povrchu.

OPTIMÁLNÍ VÝDRŽ BATERIE 30 MINUT – rychlé a snadné nabíjení
Výkonná 4000 mAh lithiová baterie (LION) zajišťuje optimální výdrž vysávání 30 minut ve standardním režimu. Průměrná doba vysávání domácnosti do 100 m2 činí 26 minut, tedy pohodlně zvládnete uklidit celou domácnost v běžném režimu bez ztráty sací síly. S použitím druhé baterie dosáhnete až 60 minut celkové doby provozu nebo můžete nabíjet jednu baterii, zatímco používáte druhou. Jednoduše zapojte nabíječku do zásuvky a připojte nabíjecí kabel do vysavače nebo snadno vyndejte baterii a nechte ji nabíjet u jakékoliv zásuvky. Plné nabití dosáhnete již za 3,5 hodiny.

BEZKARTÁČOVÝ MOTOR – vysoký výkon vysávání
Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Motor s 350 W poskytuje 63 AW sacího výkonu ve standardním režimu a 130 AW v Turbo režimu bez ztráty sací síly pro efektivní zachycení prachu a nečistot na všech druzích podlah vaší domácnosti.

PRAKTICKÝ LED DISPLEJ NA RUKOJETI A MOBILNÍ APLIKACE
Režim vysávání snadno zvolíte na LED displeji na rukojeti stejně jako zapnutí a vypnutí vysavače, dále můžete volbou povrchu určit rychlost otáčení kartáče, či zvolit Turbo režim (12 min) pro plný výkon při náročném vysávání. Ať zvolíte jakýkoliv režim, displej bude v každém z nich zobrazovat zbývající čas úklidu s ohledem na stav nabití baterie. Pomocí aplikace hOn můžete získat přístup k obsahu, jako je rychlý průvodce, upozornění na údržbu nebo řešení problémů a další tipy.

PRUHOVÉ LED OSVĚTLENÍ HUBICE
Už žádný skrytý prach! Vysavač je vybaven dvěma předními LED pruhy se studeným světlem na podlahové hubici, díky kterým jasně vidíte všechny nečistoty i na tmavých místech. Proto můžete bez problémů a pohodlně vysávat i po tmě.

HUBICE SKLOPITELNÁ O 90° A OTOČNÁ O 180°
Hladký pohyb kolem nábytku a překážek díky citlivému kloubu zaručují maximální pohodlí během úklidu, hubici lze sklopit o 90° a zároveň otočit o 180°. Jednoduše tak můžete vysávat kolem nábytku i pod nábytkem, v úzkých prostorech a špatně přístupných místech bez omezení. Boční měkké nárazníky na hlavní motorizované hubici zajistí ochranu nábytku při manipulaci v jeho blízkosti.

USTOJÍ TO SÁM
Nový vysavač HF9 lze zaparkovat ve svislé poloze bez nutnosti připevnit jej ke stěně, takže jej uložíte opravdu kamkoliv – do komory, do rohu v kuchyni, aby byl stále po ruce.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO CELÝ DOMOV
HF9 je vybaven integrovaným prachovým a nábytkovým kartáčem 2v1 a štěrbinovou hubicí, které lze snadno nasadit jak na ruční verzi vysavače, tak na trubici pro úklid nad podlahou. Prachový kartáč je ideální pro tvrdé a delikátní povrchy jako jsou police, klávesnice či rámy obrazů, nábytkový kartáč snadno vyčistí čalounění a látkové povrchy. Dlouhá štěrbinová hubice je připravena k použití v úzkých a těžko dostupných místech. Modely PET řady HF9 disponují efektivní motorizovanou hubicí na zvířecí chlupy s LED osvětlením, díky níž pohodlně zbavíte nečistot veškerý čalouněný nábytek nebo třeba sedačky v autě (platí pro modely HF910P 011 a HF920P 011).

Řada HF9 obsahuje 4 modely vysavačů, které si můžete prohlédnout zde.
Varianta PET s plnou výbavou a 2 bateriemi v balení je zelený model HF920P 011 s doporučenou cenou 13 990 Kč.
Video je k dispozici zde.

(Visited 93 times, 1 visits today)