Objevte krásu podzimní krajiny na golfových hřištích v severních Čechách!

Objevte krásu podzimní krajiny na golfových hřištích v severních Čechách!

Severočeský kraj okouzluje malebnou krajinou, která je jako stvořená ke hraní golfu. Díky spolupráci čtyř 18jamkových hřišť v regionu si mohou milovníci tohoto sportu vyzkoušet svou trefu  v rozmanitých terénech, a navíc výrazně ušetřit za green fee.

Královský Golf Club Malevil, Golf Club Ypsilon, Golf Liberec Machnín a Golf Resort Česká Lípa. Díky partnerství těchto čtyř 18jamkových hřišť vznikl v loňském roce projekt, umožňující nákup výhodného balíčku Golf Sever. Obyvatelé severních Čech, ale i turisté, kteří sem plánují zavítat a užít si babího léta, si díky němu mohou dopřát nezapomenutelný zážitek – zahrát si hru gentlemanů s unikátními výhledy na Ještěd, Lužické Hory i České středohoří, a ještě ušetřit až 3790 korun.

Užijte si golfový podzim v severočeském regionu!

„Golfový pass umožňuje hráčům výhodný nákup fee se slevou až 30 % z ceny, pro řádné členy všech klubů partnerských hřišť vzájemnou reciprocitu ve výši 30 % z pultových cen a programy na podporu začínajících hráčů „Kamarád“ a „Jdu na golf“, které si kladou za cíl přivést k této nádherné hře nejen co nejvíce obyvatel severočeského regionu, ale i jeho návštěvníků,“ říká Jan Loužecký ze společnosti TeeTime , která zajišťuje jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném uživatelském rozhraní. Nákupem výhodného balíčku v hodnotě 2700 Kč, jenž obsahuje 4 hrací fee, si tak můžete zpestřit dovolenou v severních Čechách, ale využijí ji i členové spolupracujících klubů.

GOLF – RADOST – EMOCE – NOVÁ MÍSTA!

Použití karty je jednoduché

Kartu lze zakoupit na www.teetime.cz buď již aktivovanou na vlastní osobu, anebo jako dárkovou, kterou si budoucí vlastník aktivuje online. „Použití karty je velmi jednoduché. Nejsnazší je vytvořit rezervaci rovnou na stránkách TeeTime.cz, či v mobilní aplikaci TeeTime a v rezervačním průvodci pak zvolit svou aktivovanou kartu Golf Sever. Pak už můžete rovnou vyrazit na hřiště. Kartu lze také uplatnit přímo na recepcích hřišť,“ vysvětluje princip využití Jan Loužecký. Bližší informace naleznete na www.golfsever.cz.

Kam se vydat?

Královský Golf Club Malevil

Golfové hřiště s 18 jamkami a parem 72 je ukryté v lůně krásné přírody Lužických hor, proto nabízí přirozené přírodní překážky, zároveň je však možné využít driving range s krytým odpalištěm, putting & chipping green a malou akademii o dvou jamkách. Nechybí ani zázemí se třemi restauracemi, hotelem a spoustou dalších volnočasových aktivit. Více informací na www.malevil.cz.

Ypsilon Golf Liberec

V nadmořské výšce 420–470 metrů nad mořem je nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce umístěn golfový areál, vytvořený anglickým architektem Keithem Prestonem. Hřiště má klasickou skladbu 4 tříparových, 4 pětiparových a 10 čtyřparových jamek. Nechybí ani restaurace, ubytování a nezapomeňte rovněž navštívit Golf muzeum Ypsilon, kde se seznámíte s historií tohoto gentlemanského sportu. Vystaveno je více než 500 exponátů, součástí je také studijní a badatelské centrum. Více informací se dozvíte na www.ygolf.cz.

Golf Liberec Machnín

Jen kousek od centra Liberce najdete 18jamkové hřiště o rozloze 40 ha s celkovým handicapem 68, které se otevřelo na přelomu milénia. Pod majestátním Ještědem, na který je od většiny jamek krásný výhled, se nachází rovněž stylový Wood golf restaurant, z jehož terásky se můžete kochat nejen pohledem na nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu, ale rovněž uvidíte driving range.  Další informace včetně podrobné mapy celého hřiště naleznete na www.gc-liberec.cz.

Golf Resort Česká Lípa

Na severním okraji České Lípy vyrostl na 70 ha areál s 18jamkovým hřištěm s parem 72 (2×36). Golfová srdce zaplesají při pohledu na udržované hřiště, ze kterého se mohou kochat pohledem na Lužické hory, České středohoří, Ještěd i hrad Bezděz… Ubytovat se lze přímo v areálu ve 4hvězdičkovém hotelu, hlad zaženete v místní restauraci, zaměřené na základy české a francouzské kuchyně. Více na www.grcl.cz.

Foto: Archiv

(Visited 231 times, 1 visits today)