Sportovní události složené do kapsy

Sportovní události složené do kapsy

Pokud s sebou na jakékoli sportovní události potřebujete mít velký displej, na kterém si ve volném čase prohlédnete videa či jiný obsah, ale zároveň s sebou nechcete tahat obří tablet nebo notebook, novinka na poli skládacích smartphonů je pro vás to pravé. Seznamte se se skládacím Samsung Galaxy Z Fold2 5G.

Základem chytrého telefonu Samsung Galaxy Z Fold2 5G jsou dva v podstatě bezrámečkové displeje, které zabírají prakticky celou plochu zařízení. Přední displej disponuje úhlopříčkou 6,2 palce, velký hlavní displej pak 7,6 palce. Díky velikosti předního displeje můžete bez problémů číst e-maily, sledovat navigaci, nebo dokonce i fotografie a filmy, aniž byste telefon museli otevírat. Ohebný hlavní displej, který na vás čeká po otevření, můžete využít kdykoli, kdy potřebujete velkou plochu na sledování jakéhokoli obsahu.

Multitasking bez potíží

Režim Multi-Active Window umožňuje snadno ovládat způsob zobrazení na displeji. Pokud zrovna potřebujete být maximálně produktivní, můžete si otevřít několik různých souborů téže aplikace a zobrazit je vedle sebe. Různé aplikace lze zase otevírat a souběžně zobrazit pomocí funkce Multi-Window Tray. A pokud chcete přesunout nebo zkopírovat texty, fotografie nebo dokumenty z jedné aplikace do druhé, stačí využít oblíbenou funkci přetažení, známou ze stolních počítačů. Samsung Galaxy Z Fold2 5G vás v žádný okamžik nebude omezovat v práci.

Nejen práce ale i zábava

Pokud jste milovníky selfies, jistě budete mít radost. Ty totiž lze nyní pořizovat v maximální kvalitě pomocí fotoaparátu na zadní straně, kdy k náhledu scény poslouží přední displej. Do výbavy Samsung Galaxy Z Fold2 5G patří i celá řada skvělých fotografických funkcí pro pokročilé. Patří mezi ně režimy Pro Video, Single Take, Bright Night nebo tradiční noční režim. Libovolný sportovní okamžik tak můžete zvěčnit ve výtečné kvalitě.

Nadšení budou i vášniví hráči, kteří rozložením telefonu získají zcela nový zážitek při hraní mobilních her. Využijte rychlé doby odezvy a plynulé akce na 120 Hz hlavní obrazovce nebo připojte Bluetooth ovladač a Galaxy Buds Live s vylepšenou prodlevou, abyste mohli hrát v reálném čase.

Exkluzivní design v jakémkoli stavu

Unikátní štíhlý design si vychutnáte ve složeném i rozloženém stavu. Samsung Galaxy Z Fold2 je navíc k dispozici ve dvou výrazných barevných odstínech – Mystic Bronze a Mystic Black. Na jakékoli nejen sportovní události tak budete vy a váš skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold2 středem pozornosti.

Foto: Archiv

(Visited 109 times, 1 visits today)