Objevte lyžování v Koreji ještě před startem olympiády

Objevte lyžování v Koreji ještě před startem olympiády

Zdroj: korea.net

S dějištěm letošních zimních olympijských her, jihokorejským Pchjongčchangem, se můžete seznámit ještě před vypuknutím největší sportovní události nadcházející zimy. Britská společnost Ski Safari nově nabízí lyžařské zájezdy do samotného srdce her pod pěti spletenými kruhy, a to do lyžařských resortů Jongpchjong a Phoenix Park.

Neobvyklý mix alpského lyžování a korejské kultury poskytuje zcela ojedinělý zážitek. Pověstné využití moderních technologií se zde mísí s tradičními postupy, takže třeba poté, co se zbavíte přebytečného sněhu na svém oblečení pomocí vysokofrekvenčních větráků, vstoupíte do obydlí, kde vaše nohy ocení podlahové vyhřívání pomocí tři tisíce let starých ondolských architektonických principů.

Pchjongčchang se vyznačuje kontinentálním klimatem s chladnou zimou, která zaručuje lyžařskou sezónu od prosince do března. Lyžování v Koreji je typické upravenými sjezdovkami s převahou umělého sněhu a dlouhým nočním životem – osvětlené sjezdovky poskytují prostor pro sportovní nadšence až do pozdních ranních hodin.

Zdroj: korea.net

Společnost Ski Safari nabízí lyžařské zájezdy od roku 1996. Etablovala se jako agentura se zaměřením na Spojené státy a Kanadu, v posledních letech do svého portfolia připojila i exotičtější destinace jako je Japonsko či Jižní Korea.

(Visited 145 times, 1 visits today)