Originální chalet nad Madonnou di Campiglio

Originální chalet nad Madonnou di Campiglio

Zdroj: www.chaletfiat.net

Velká okna, originální dolomitický kámen a samozřejmě dřevo, tak se stavělo na Monte Spinale v italské Madoně di Campiglio. Nový FIAT Chalet tu příchozím návštěvníkům bude kromě restaurace s barem nabízet především úžasné výhledy na horský masiv Dolomity Brenta, místo je to skutečně překrásné.

V nevšedních prostorách přímo na sjezdovce se dá také bydlet, k dispozici vám v takovém případě bude některá ze sedmi ubytovacích jednotek, wellness centrum nebo čítárna. Objekt vznikal pod taktovkou architektů Giovanni Bertiho a Moniky Fondriest z Artistudia a silný důraz byl při realizaci kladen na respekt k životnímu prostředí. Dokonce i provoz hotelu a restaurace se velice blíží tomu, co jsme zvyklí označovat za nízkoenergetický.

Přitom zavítáte-li do FIAT Chaletu na skleničku, rozhodně se nebudete cítit jakkoliv omezováni. Spíš než do samoobslužné restaurace ale zajděte do à-la-carte restaurantu či do baru, který se v žádném případě neomezuje jen na nabídku šitou na míru žíznivým lyžařům. Společenské akce s živou hudbou už jsou na FIAT Chaletu oblíbenou součástí programu.

Zdroj: www.chaletfiat.net

V kopcích nad luxusní a dobře známou Madonnou di Campiglio se můžete na vlastní oči přesvědčit, že moderní, kvalitně vybavený prostor pro setkávání lidí nemusí být ani v srdci přírody nikterak rušivým elementem, pokud jsou k jeho realizaci přizváni odborníci s porozuměním pro danou lokalitu. Detailní seznámení s podobou následného provozu objektu je samozřejmostí.

(Visited 9 times, 1 visits today)