PGA National Czech Republic Oaks Prague uvolňuje k prodeji omezený počet členství a nabízí možnosti pro golfové privátní eventy

PGA National Czech Republic Oaks Prague uvolňuje k prodeji omezený počet členství a nabízí možnosti pro golfové privátní eventy

Golfové hřiště PGA National Czech Republic, které navrhl světově uznávaný architekt hřišť Kyle Phillips, na konci loňského roku opět získalo ocenění „Nejlepší hřiště v České republice 2021“. Klub provozuje společnost Troon Privé, divize společnosti Troon, světového lídra v oblasti správy golfových klubů.

Hřiště je součástí developerského projektu Oaks Prague o rozloze 140 hektarů, který představuje v České republice nový koncept prémiového bydlení a je usazený v krásné středočeské krajině.

Aktuálně je možné využít omezenou nabídku členství golfového klubu PGA National Czech Republic. Stejně tak si můžete přijít zahrát a vyzkoušet tak toto jedinečné hřiště na vlastní kůži. Můžete zde také uspořádat klasický golfový turnaj v prémiové kvalitě či privátní nebo firemní event. Zažijte jedinečné prostředí, gastronomii i služby, které Oaks Prague v Nebřenicích nabízí. Pro více informací nás kontaktujte zde.

Zdroj: PGA National Czech Republic

Kromě golfového hřiště a rozsáhlého tréninkového zázemí je součástí Oaks Prague také klasicistní zámek, který je chráněnou kulturní památkou a nyní prochází citlivou rekonstrukcí. Brzy bude sídlem golfového klubu, včetně salónku, módního baru, stylové restaurace s otevřenou kuchyní, a veškerého zázemí pro golfisty. Dále pak bude součástí zámku konferenční prostor a venkovní terasy s výhledem na hřiště a okolní krajinu.

Zdroj: PGA National Czech Republic

Gastronomie zde bude pod taktovkou sítě La Collezione Riccarda Lucqueho, který patří v ČR mezi absolutní gastronomickou špičku. Jeho tým postupně zajistí kompletní provoz a služby ve dvou nových restauracích: La Finestra Oaks Golf Club, kterou návštěvníci najdou v zámečku, a La Bottega Oaks Deli Bistro, která je situována na nově vznikajícím náměstí v centrální části projektu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zdroj: PGA National Czech Republic
(Visited 532 times, 2 visits today)