S obuví ECCO je golf více než jen hra

S obuví ECCO je golf více než jen hra

Kolekce golfové obuvi ECCO byla stvořena s vášní pro hru. Vášní, která koluje v žilách každého golfisty. Každý pár obuvi, který značka vyrobí, je perfektně stvořený nejen pro vaši hru. Prozkoumejte blíže golfové novinky ECCO S-THREE pro dámy a ECCO BIOM H4 pro pány.

Dámská golfová obuv ECCO S-THREE, která v sobě spojuje výkonnou konstrukci s minimalistickým designem, nabízí prvotřídní pohodlí na greenu po celý den. Tato hybridní golfová obuv je vylepšena podešví E-DTS®, kterou tvoří přibližně 100 trakčních tyček z TPU s 800 trakčními úhly, a voděodolnou technologií GORE-TEX pro ochranu i za nepříznivého počasí. Nejnovější inovace podešve ECCO ZONAL FLUIDFORM™ se zaměřuje na tři různé oblasti a nabízí nepřekonatelné pohodlí, stabilitu a flexibilitu. Systém Boa® Fit navíc umožňuje bez námahy nastavit zapínání, aby obuv dokonale padla a šla snadno nazouvat i vyzouvat.

Zdroj: ECCO

Pánská golfová obuv ECCO BIOM H4 s vkusným, mikro-perforovaným embosováním je vyrobena z odolné usně ECCO a disponuje 100 % voděodolnou technologií GORE-TEX, která udrží vaše chodidla v suchu i za nepříznivého počasí. Nová podešev MTN GRIP, jež je s koženým svrškem pevně spojena díky technologii ECCO FLUIDFORM™, nabízí větší stabilitu, odolnost a rotační oporu. Charakteristická technologie BIOM® NATURAL MOTION® přibližuje pomocí anatomického kopyta hráče terénu a vyjímatelná stélka OrthoLite® zajišťuje lepší prodyšnost. Zajímavý design této obuvi navíc zajistí, že budete vypadat dobře jak na greenu, tak mimo něj.

Zdroj: ECCO

Objevte novinky v dámské i pánské golfové kolekci ECCO a užijte si hru jako nikdy předtím.

Zdroj: ECCO
(Visited 134 times, 1 visits today)