PilsnerGolf Resort Hořehledy není nedozrálý puberťák

PilsnerGolf Resort Hořehledy není nedozrálý puberťák

Rodinný areál kousek od Plzně dospívá do krásy. Byť mu do plnoletosti chybí ještě 3 roky, dávno není nedozrálým puberťákem. Od roku 2003 se totiž udělalo ve stínu brdských kopců spoustu práce. Vznikl zde PilsnerGolf Resort Hořehledy, který hostí více než 80 golfových turnajů ročně, ubytovává hosty z USA i Indie, vypravuje pohádkové svatby na zeleném pažitu nebo vám dokáže poradit ten nejlepší výlet do blízké CHKO.

Hřiště v Hořehledech bylo vybudováno z ničeho na louce, ale už je tomu 15 let. Nečekejte holé pláně s osamělými stromy, na úpatí Brd na to šli jinak. Už při vzniku hřiště vydefinovali všechny fairwaye a vysázeli přes 20 000 ks dřevin a křovin. Dnes už řada stromů přesahuje 10 m a jednotlivé jamky jsou krásně oddělené.

Díky minimálním přechodům uhrajete zdejší devítku rychle, navíc architekti nebláznili za délkou jamek, útok na birdie si můžete zkusit v podstatě na každé z nich. Ničím nerušené výhledy po kopcovité krajině jižního Plzeňska jsou pověstnou třešinkou na dortu.

Osobní přístup, kvalitní gastronomie

Hotel Pod Kokšínem se stal součástí areálu v roce 2014 a byl vystavěn na základech bývalé zájezdní restaurace, jejíž počátky sahají až do 15. století. Jedinečná historičnost místa byla citlivě vetknuta do stávající podoby pokojů i restaurace a umožňuje návštěvníkům příjemně relaxovat v útulném, kouzelně členitém prostředí. Hotel disponuje 40ti lůžky, včetně královského dvoupokojového apartmá nebo několika unikátními vícepatrovými pokoji.

Zcela zásadním obchodním artiklem hořehledského areálu je osobní, chtělo by se říci až rodinný přístup. O každého klienta tu pečují jako v bavlnce. U snídaně vás rozmazlí lahodnými domácími lívanečky, při špatném počasí nabídnou knihu z hotelové knihovny. Za toho pěkného si můžete zalenošit v houpacích sítích na terase golfové recepce. A k večeři?

Představte si tu nádhernou jedinečnou chvíli. Slunce se pomalu sklání za obzor a vykresluje na nebi neopakovatelné panorama barev. Vy odpočíváte po celodenní hře za svitu loučí uprostřed golfového hřiště s širokým výhledem po okolí, v ruce sklenici sektu. Dole pod sebou vidíte golfovou buginu, jak vám právě veze předkrm z tříchodové večeře, kterou máte v rámci našeho Romantického balíčku zajištěnu. Celé golfové hřiště se pomalu noří do tmy a vy ho máte jen pro sebe.

(Visited 5 times, 1 visits today)