Ráj pro milovníky dobrého jídla a ještě mnohem víc

Ráj pro milovníky dobrého jídla a ještě mnohem víc

Na návsi západočeské vesničky Soběsuky se nachází restaurace Angusfarm, do jejíž nedávné rekonstrukce majitelé vložili kus svého srdce. Zde hosty rozmazlují nejen kvalitním jídlem a krásným prostředím, ale také rodinnou pohodou. Návštěva zde je opravdovým zážitkem.

Z historické hospůdky luxusní restaurace

Historie restaurace Angusfarm sahá daleko do minulosti. Původní hospůdka, na jejíchž základech staví, byla založena už v 19. století. Od začátku roku 2018 podnik funguje pod vedením manželů Klausových, kteří během následujících dvou let kompletně zrekonstruovali jak interiér restaurace, tak přilehlý penzion. Hosté se tu cítí jako doma, a to nejen díky útulným prostorám v rustikálním stylu, které kombinují přírodní materiály s luxusními detaily, ale také díky přátelskému a usměvavému personálu.

Zdroj: Angusfarm

To pravé pro milovníky hovězího

V restauraci si na své přijdou především milovníci masa. Dominantou na jídelním lístku jsou steaky z plemene Angus z místních chovů, vyhlášené jsou také burgery, pečená žebra nebo tataráky. Nezapomíná se ale ani na vegetariány, kteří si můžou dopřát například některý z výborných salátů. Sladkou tečkou jsou pak domácí dezerty od šikovné paní cukrářky. Menu je pravidelně obměňováno, a tak i pravidelný návštěvník může neustále zkoušet něco nového.

Zdroj: Angusfarm

Na víc než jeden večer

V Angusfarm vládne tak příjemná atmosféra, že se odsud člověku vůbec nechce odejít. Naštěstí tu lze strávit mnohem delší dobu než jeden večer. Penzion nabízí kapacitu pro více než čtyřicet osob. Objekt disponuje také upravenou zahradou s altánem a jezírkem, venkovskou stodolou, která je jako stvořená pro pořádání svateb, oslav, firemních večírků nebo školení a seminářů, a vinným sklípkem.

Zdroj: Angusfarm
(Visited 122 times, 1 visits today)