Skiareál Lipno: Lyžování a zábava pro celou rodinu

Skiareál Lipno: Lyžování a zábava pro celou rodinu

Lipno nabízí zasněžené svahy pro začátečníky i náročné lyžaře. Celosezonní skipas umožní svému držiteli přijet kdykoliv, na libovolně dlouhou dobu, a to po celou zimní sezonu a užít si tak lyžovačku ve dne i večer od pondělí do neděle bez každodenního nákupu na pokladnách. Po příjezdu do areálu prostě a jednoduše vyrazíte rovnou k turniketům a na svah.

Skiareál Lipno se už připravuje na zimní sezonu a připravuje také znovuotevření nové lanovky. Po jejím uvedení do provozu bude možné lyžovat na 13,5 kilometrech sjezdovek, vozit se čtyřmi lanovkami a po třech kobercích. Ty se nacházejí ve Fox parku, který je speciálně připraven pro nejmenší lyžaře, kteří se se sněhem na kopci teprve seznamují.

Novinky z Lipna

Že je skipas a Lipno.card výhodou v jedné kartě už víme od loňské sezóny, je potřeba ale připomenou výhody tohoto spárování. Registrací se totiž stanete automaticky členem věrnostního klubu Lipno.card a získáte přístup ke konkrétním nabídkám v průběhu celého roku, a to nejen na sjezdovky Skiareálu Lipno, ale také na Stezku korunami stromů nebo do Království lesa. Celosezonní skipas je navíc platný na denní i večerní lyžování, sedm dní v týdnu. Lyžovat je možné denně od 8.30 do 16 hodin a večer pak od 18 do 21 hodin. Těšte se na nové a komfortnější zázemí lyžařské školy i půjčovny zimního vybavení. Úpravy směřují ke zlepšení komfortu pro všechny návštěvníky skiareálu, než vyrazí na sjezdovky. Nové zázemí obchodu INTESRPORT bude moderní a prostornější než doposud a vstup do něj bude z nového lyžařského náměstí. Své první návštěvníky přivítá také sjezdová trať a lanová dráha Lipenská a v neposlední řadě jistě oceníte spoustu nových vychytávek pro děti ve výukovém hřišti FOX PARK.

Perfektní vyladění na svah

K pohodlnému zázemí patří špičkový servis. Ten na Lipně poskytuje půjčovna INTESRPORT Rent, kde si během lyžařské sezóny budete moct zapůjčit jak kompletní sety, tak jednotlivé části lyžařského vybavení. Jsou zde k dispozici proškolení pracovníci se zaměřením na lyže či snowboard, kteří vybavení seřídí přímo na místě, abyste si sjezdovky vychutnali naplno. Vybavení je možné předběžně rezervovat on-line, tudíž máte jistotu, že vše bude včas připraveno. Pokud si zapůjčíte celý lyžařský set, s Lipno.card můžete využít slevu 15 % na skipas.

Lyžařská škola na Lipně: Začněte správně

Naučte se lyžovat v lyžařské škole Skischool Lipno, která poskytuje výuku pro začátečníky i pokročilé, na lyžích i na snowboardu. Děti se mohou se svahy sžít pod dohledem zkušených instruktorů a také s maskotem Skiareálu Lipno, lišákem Foxem.

 • Skipas zdarma k privátní a rodinné výuce a vlastní sjezdovka pouze pro lyžařskou školu
 • Netradiční dobrodružství pro děti při hledání pokladu
 • Učení bez čekání s přednostním vstupem na všechny lanovky
 • Pohodlná přeprava na čtyřech pojízdných kobercích
 • Výuka formou her a soutěží a rodinná výuka – rodiče se učí společně s dětmi pod vedením nejzkušenějších instruktorů

Stezka korunami stromů nabízí nejen výhledy do okolí

Lipenská stezka korunami stromů nejvíce návštěvníků vítá v letních dnech, o to větší pohoda na ni ale panuje v zimě. Otevřená je pro své návštěvníky po celý rok a nabízí nejen výhledy do okolí nebo dalekých Alp, ale také několik adrenalinových a edukačních zastavení, 52 metrů dlouhý tobogán a krásnou procházku v čisté přírodě šumavského lesa. Určitě stojí za to Stezku navštívit v každém ročním období. Výhledy se neokoukají, adrenalinové zastávky baví děti i dospělé a klid šumavských lesů nikde ve městě prostě nenajdete. Nově se navíc ke vstupu můžete nechat odvést stezkabusem.

Aquaworld Lipno: Celoroční centrum nekončících vodních radovánek

Aquaworld Lipno nabízí pestrou paletu aktivit za každého počasí, pro celou rodinu a po celý rok. Najdete tady plavecký bazén, vodní skluzavku pro děti, bazén s protiproudem, wellness s vířivkou s nádherným výhledem na Lipenské jezero, vodní zvedák Delfín pro handicapované a tradiční slevy s Lipno.card na vstup nejen do bazénu, ale také do sauny. Aquaworld Lipno je centrum nekončících vodních radovánek pro děti i dospělé v těsné blízkosti areálu Landal Marina Lipno. Využijte výhodného lipenského balíčku, po lyžování vyrazte za aktivním odpočinkem do vodního světa, užijte si například pohodu masáží vodními tryskami, děti si mezitím mohou zaskotačit na vodní skluzavce či v bazénu s protiproudem. To vše s krásným výhledem na Lipenské jezero.
Více informací naleznete na www.lipno.info

Skiareál Lipno: Ještě více zábavy na jednom místě

 • Lyžování na 13,5 kilometrech sjezdovek
 • 3 pohodlné čtyřsedačkové lanovky a 1 dvousedačková
 • Snowpark dle náročnosti od úplných začátečníků po pokročilé jezdce
 • Zábavná skicrossová a snowcrossová trať
 • Měřený slalom
 • Výukové hřiště Fox park se třemi pojízdnými koberci, kam máte vstup zdarma
 • Parkování zdarma – přímo u pokladen a nástupní stanice lanovky Lipno Express
 • Každodenní animační programy s lišákem Foxem, maskotem areálu
 • Večerní lyžování od 18 do 21 hodin na nejdelší sjezdovce areálu
 • Večerní bobování ve Fox parku od 18 do 21 hodin
 • Komplexní služby na jednom místě – půjčovna Intersport rent, lyžařská škola Skischool Lipno, obchod Intersport, skiservis, úschovna Skidepot, restaurace
 • Lyžařská škola
 • Skibus po Lipensku zdarma

Lipno karta: Bez čekání a za nejlepší ceny

Registrujte se v e-shopu lipnocard.cz a lipenské zážitky získáte výhodněji, bez čekání a s řadou dalších výhod. Registrací se navíc automaticky stáváte členem věrnostního klubu Lipno.card a získáváte přístup ke konkrétním nabídkám v průběhu celého roku.

(Visited 303 times, 1 visits today)