Skipasy ve Špindlu s letenkovým systémem: Čím dříve nakoupíte, tím víc ušetříte

Skipasy ve Špindlu s letenkovým systémem: Čím dříve nakoupíte, tím víc ušetříte

Foto Yan Renelt

Skiareál Špindlerův Mlýn letos v zimě startuje jako vůbec první v Česku online prodej skipasů v obdobném režimu, jako se nakupují letenky. Zařadí se tak mezi progresivní světová horská střediska, jako je třeba švýcarský Svatý Mořic, která se snaží svým zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější služby a možnost nákupu skipasů online z pohodlí domova.

Zmíněné nakupování v předstihu je přitom bez rizika, protože v případě jakékoli změny bude možné za symbolický poplatek vrátit kredit do GOPASS konta, a to dokonce i v samotný den lyžování, a využít jej na nákup skipasu v jiném termínu.

Na webu www.gopass.cz tak půjde o živý proces. Ceny přepočítává program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do středisek během celé sezony. Díky efektivnímu řízení návštěvnosti bude skiareál schopný pozitivně ovlivňovat bezpečnost na sjezdovkách a díky tomu také přinášet kvalitnější lyžařské zážitky. „Ceny skipasů už nebudou pouze fixní. Zobrazovat se budou dynamicky online, podle počtu prodaných lístků a vytíženosti střediska v daném termínu. Aktuální cena skipasu se bude odvíjet nejen od obsazenosti střediska, ale i od počasí a jiných externích faktorů, které se promítnou do cenových hladin,“ vysvětluje Rene Hroneš, ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Na webu www.gopass.cz najdete vždy aktuální ceny, stanovené podle nejrůznějších faktorů pro vámi preferovaný termín, a skipas si zde hned jednoduše zakoupíte. Přičemž ty nejvýhodnější nabídky a akce dostávají zaregistrovaní členové GOPASS.

(Visited 53 times, 1 visits today)