Služby, komfort i výnos: Nový developerský projekt Hotel Emerich v Krkonoších a mnohem víc

Služby, komfort i výnos: Nový developerský projekt Hotel Emerich v Krkonoších a mnohem víc

Foto: Luxent – Exclusive Properties

Luxent má ve svém portfoliu hned několik projektů rekreačních nemovitostí vhodných k investici. Jedním z nich je nově spuštěný developerský projekt Hotel Emerich, jenž zahrnuje 31 investičních hotelových pokojů, včetně jednoho typu suite, o velikostech 19 až 110 m2. Všechny disponují terasou, některé dokonce vlastní saunou. Součástí komplexu je wellness s bazénem, saunou, restaurací, barem, lobby, recepcí a konferenční místností pro šedesát osob.

Projekt vzniká revitalizací objektu postaveného v letech 1969 až 1971 podle architektů Ivana Rullera a Pavla Šrubaře. Původní stavba o obdélníkovém půdorysu, osazená do svahu, zůstane zachovaná, ale změní se její exteriérová podoba. Budou se zároveň zvětšovat okna a terasy a kompletně se zrekonstruují také interiéry. O nový návrh, který zaujme svým moderním horským designem v alpském stylu, se postaralo architektonické studio Morix manželů Pizingerových.

Hotel Emerich
Foto: Luxent – Exclusive Properties

„Koupě pokoje v hotelu Emerich představuje dobrou příležitost investovat do výjimečné nemovitosti a díky lokalitě, originalitě architektury a promyšlenosti podnikatelské koncepce zhodnotit vložené prostředky. Hotelový provoz bude i nadále v péči stávajícího správce, který zajistí komplexní servis. Noví majitelé se tedy nemusí o nic starat a ubytování zároveň mohou využít pro svou vlastní rekreaci v průběhu roku. Cílem projektu je dosažení nejvyšších možných výnosů, konkrétně je očekáváno až osm procent,” popisuje projektová manažerka společnosti Luxent – Exclusive Properties Šárka Tichá.

Hotel Emerich stojí ve výšce 1 000 m. n. m. přímo u sjezdovky Javor. Jeho atraktivitu umocňuje širší lokalita Pece Pod Sněžkou, jež je významným horským střediskem uprostřed Krkonošského národního parku s rozmanitými možnostmi vyžití v zimní i letní sezoně a veškerou občanskou vybaveností.

Hotel Emerich

Co dalšího se staví?

Do prodeje Luxent nedávno nabídl rovněž jedenáct jednotek v projektu Apartmány Albeřice, v komorní horské rezidenci Horní Maršov – Dolní Albeřice v Krkonoších, kde k dispozici nyní zbývá devět. Jejich předností je využití autentických přírodních materiálů či chytré řízení domácnosti. Součástí interiérů se stanou také krby, u některých apartmánů dokonce sauny. Zahájení výstavby je plánováno ke konci letošního roku, hotovo by mělo být ve 4. čtvrtletí toho příštího.

To stavba další projektu, Harrachov Peaks v oblíbeném krkonošském středisku Harrachov, již úspěšně roste. Podzemní podlaží i 1. nadzemní podlaží jsou hotová, stavební firma nyní pokračuje ve výstavbě dalších pater. Na podzim pak developer plánuje zahájit vnitřní práce. Z celkem šestnácti apartmánů mohou zájemci ještě vybírat z více než poloviny. Těšit se mohou na soukromé fitness a wellness se saunou a vířivkou, na herní zákoutí pro děti nebo místa pro sousedské posezení u ohně.

Albeřice
Foto: Luxent – Exclusive Properties

Po dvou letech intenzivní práce dále proběhla úspěšná kolaudace rezidenční části projektu Molo Lipno Resort na břehu přehrady. Aktuálně developer dokončuje ještě zahradní úpravy. Otevřena už byla fine-diningová restaurace a koktejlový bar na vyhlídkovém mole. Právě nejdelší dřevěné vnitrozemské molo ve střední Evropě o délce 150 metrů se stalo dominantou celého areálu. Ten zahrnuje celkem devadesát bytů ve vysokém standardu, z nichž nyní k prodeji zbývají poslední. Developerský projekt kombinuje výhody soukromých apartmánů se zázemím pětihvězdičkového hotelu s bary, concierge službami, wellness a spa s vyhřívaným plovoucím bazénem či soukromým beach klubem.

Luxent – Exclusive Properties

Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties působí na českém trhu od roku 2008 a za více než deset let svého fungování se stala jedním z významných aktérů na trhu s exkluzivními nemovitostmi. Nabízí komplexní spektrum služeb od zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti přes právní, investiční, finanční a projektové poradenství až po marketingové a analytické služby. Portfolio společnosti zahrnuje rezidenční, historické i komerční objekty. Za dobu své existence kancelář zprostředkovala prodej a pronájem více než 5 000 nemovitostí.

Součástí činnosti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties je také spolupráce s developery. Mezi aktuálně nabízené developerské projekty patří například luxusní komplex MOLO Lipno Resort či krkonošské apartmány Harrachov Peaks, Apartmány Albeřice a Hotel Emerich, luxusní vilová čtvrť Březový háj v Předboji severně od Prahy, komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem v pražském Suchdole nebo rezidence Garden Lofts v industriálním stylu v lokalitě Prahy 5. V portfoliu má rovněž pozemky pro dva komorní projekty hyperluxusních vil v Praze 6 a 8. Luxent se věnuje také prodeji rekreačních zahraničních nemovitostí, například ve Vídni, Dubaji a Španělsku či projektu Marina Liptov na Slovensku.

(Visited 198 times, 1 visits today)