Sportovní značka Bogner slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Sportovní značka Bogner slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Značku BOGNER založil v roce 1932 Willy Bogner senior, který se dokázal probojovat mezi mezinárodní hráče v módním a sportovním průmyslu. Na jeho práci navázal o něco později také Willy Bogner junior a dnes má společnost velmi stabilní pozici na trhu luxusních a prémiových produktů BOGNER a FIRE+ICE po celém světě.

Dvě velká jubilea

Značka BOGNER letos slaví 90. výročí a zároveň 80. narozeniny Willy Bogner juniora, proto je v plánu hned několik jubilejních aktivit na počest těchto významných příležitostí. Chybět nebudou ani speciální jubilejní kolekce a inovativní návrhy.

Zdroj: BOGNER

„Jménem celého týmu Willymu upřímně blahopřejeme k jeho 80. narozeninám. Může se ohlédnout za vzrušující kariérou a působivými celoživotními úspěchy. Skutečně formoval společnost BOGNER a dovedl ji k mezinárodnímu úspěchu. I dnes je Willy Bogner inspirací a vzorem,“ blahopřeje Heinz Hackl, Co-CEO společnosti BOGNER a dále hodnotí výročí společnosti. „Úspěch minulých desetiletí a pozitivní výhled do budoucna nám dává důvod k oslavě. Naplánovali jsme speciální jubilejní aktivity k uctění milníků devadesátého výročí firemního dědictví.”

Jedním z letošních vrcholů je jubilejní capsule kolekce „Frozen Riviera“, která kombinuje aktivní a ready-to-wear kolekce BOGNER a znamená další krok do budoucnosti, který k sobě přibližuje sport a módu. Zároveň je to pocta Marii Bogner, která zastávala jednotnou módu a sport již v 50. letech 20. století. Například ikonické strečové kalhoty BOGNER jsou jedním z jejích nápadů. Unikátní capsule kolekce je součástí hlavní kolekce podzim/zima 2022 s názvem „Off to New Horizons“. Symbolizuje 90 let průkopnické práce a kombinuje ikonické siluety minulosti desetiletí s novými pohledy.

Zdroj: BOGNER

Výroční oslavy a aktivity

Společnost připravila k oslavám výročí například jubilejní lyžařský set, exkluzivně limitovaný na 90 kusů, který je inspirován ikonickými závodními lyžemi Willy Bogner z 30. let 20. století. Další bodem je spuštění limitované kolekce James Bond na podzim letošního roku. Základní kámen mezi společností BOGNER a 007 zasadil již před více než 50 lety Willy Bogner junior, který vyrobil první akční lyže na světě, a to speciálně na scény filmu James Bond – Ve službách Jejího Veličenstva z roku 1969. I filmy Jamese Bonda letos slaví krásné výročí, konkrétně 60 let od prvního filmu.

„BOGNER má nejenom působivou minulost, ale také velký potenciál do budoucna. Máme mnoho plánů a těšíme se, že budeme naše zákazníky po celém světě neustále překvapovat a inspirovat. Naše výroční kolekce opět ukáže, za čím si stojíme: jedinečná sportovní móda Athluxury, silná značka a naše nadšení pro to, co děláme. Náš jubilejní rok je plný energie a motivace,“ nechal se slyšet majitel Willy Bogner.

NAKUPOVAT.

Zdroj: BOGNER
(Visited 371 times, 1 visits today)