Stav beztíže v zimním Tyrolsku: Ty nejlepší nabídky pro rodiny

Stav beztíže v zimním Tyrolsku: Ty nejlepší nabídky pro rodiny

Spousta atrakcí pro děti na sjezdovkách i mimo ně a skipasy zdarma do 15 let mimo hlavní sezónu: V lyžařských areálech SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental, Ski Juwel Alpbachtal-Wildschönau, Hochzeiger im Pitztal, Stubaiský ledovec a Hochoetz se i v zimě 2022/23 přesvědčíte o tom, že pověstná vstřícnost vůči rodinám s dětmi zde není pouze planým slibem.

SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental je jedním z největších, nejmodernějších a nejekologičtějších lyžařských středisek na světě s 83 vysoce moderními lanovkami a mnoha kabinovými a sedačkovými lanovkami s dětskou pojistkou. 270 extrémně širokých a perfektně upravených kilometrů sjezdovek má z 88 procent lehkou nebo střední obtížnost a skvěle se tak hodí pro rodiny s dětmi.

@ Hochoetz / TVB Ötztal / Daniel Zangerl

V předsezóně a v období po hlavní sezóně nabízí lyžařský areál SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental tří- a vícedenní skipasy zdarma pro děti do 15 let.

Dětský skipas zdarma nabízí od poloviny března do poloviny dubna také Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau, lyžařské středisko se 113 dokonale upravenými kilometry sjezdovek a 45 lanovkami a vleky. Tento areál nadchne začátečníky i zkušené lyžaře svou rozmanitou nabídkou dlouhých a širokých sjezdovek a milovníci adrenalinu se mohou těšit na náročnější sjezdy i freeridové oblasti.

@Tirol Werbung / Serfaus-Fiss-Ladis / Robert Pupeter

Mladé rodiny s dětmi do tří let mohou celou zimu brázdit sjezdovky za výhodnou cenu ve skiareálech Hochzeiger im Pitztal, SkiWelt a Serfaus-Fiss-Ladis, kde si rodiče mohou pořídit společný přenosný skipas a využívat ho střídavě podle potřeby.

Na Stubaiském ledovci – v největším ledovcovém lyžařském areálu v Rakousku – lyžují celou zimu zdarma děti do 10 let.

@ Tirol Werbung / Serfaus-Fiss-Ladis / Robert Pupeter

V lyžařské oblasti Hochoetz dostanou děti v prosinci, lednu a březnu při pobytu na minimálně 7 nocí zdarma buď skipas, pětidenní lyžařský kurz nebo mohou rodiče využít nabídky bezplatného hlídání dětí na 5 dní.

Více ZDE.

(Visited 68 times, 1 visits today)