Unikátní wellness zážitek v srdci Prahy: The Emblem Prague

Unikátní wellness zážitek v srdci Prahy: The Emblem Prague

Jedinečné Spa a Wellness v samotném centru historické Prahy na střeše 5* hotelu The Emblem Prague, z jehož terasy můžete obdivovat krásy Prahy. Spa nabízí útulné wellness (relaxační zóna, sauna, pára, kneippův chodník a fitness), venkovní jacuzzi na naší terase a širokou nabídku ošetření a procedur. Nabízíme jak ošetření pleti, tak i různé druhy masáží a zábalů, a to jak pro jednotlivce, tak i pro pár. Ošetření provádíme Francouzskou kosmetikou Pure Altitude, která pochází z Francouzských Alp a její hlavní složkou je Alpská protěž, díky které má krásnou a jedinečnou vůni která Vás provází už od vstupu do hotelu.

Mezi naše “signature” procedury patří masáž celého těla luxusní masážní svíčkou nebo 3 hodinový rituál po kterém si každý připadá jako znovuzrozený. Naše terapeutky Vám rádi doporučí produkty na domácí použití a pro stálé zákazníky nabízíme širokou škálu benefitních programů.

Přijďte se nechat hýčkat a odpočinout od denních starostí, pro vstup není podmínka být hotelovým hostem a jsme otevřeni celoročně 7 dní v týdnu.

www.emblemprague.com
+420 225 202 577 | [email protected]

 

(Visited 143 times, 1 visits today)