Už nikdy nebudu hrát kompletní program, ale jen velké turnaje, prohlásil Woods.

Už nikdy nebudu hrát kompletní program, ale jen velké turnaje, prohlásil Woods.

Zdroj: pixabay.com

Golfista Tiger Woods ohlásil po více než roční pauze návrat. Začátkem dubna se představil na Masters v Augustě a nyní se již připravuje na červencový turnaj major British Open. “Je to mému srdci velice blízké, vyhrál jsem tam dvakrát Open, je to domov golfu a moje nejoblíbenější golfové hřiště na světě,” prozradil pro Sky Sport slavný Američan.

Woodsovu pauzu zapříčinilo zranění pravé nohy, o kterou málem při nehodě přišel. S následky se potýká dodnes. “Výdrž zatím není moc dobrá. Na začátku to bolí jako čert a pak, když se rozehřeju, je to dobré a trefím pár dobrých ran. Pak ale výdrž zase klesá a já dávám hrozné rány. To je jedna z věcí, na kterých musíme zapracovat, a uvidíme, jak bude vypadat program,” uvedl legendární golfista, který na Masters nakonec obsadil 47. místo. “Už nikdy nebudu hrát kompletní program, ale jen velké turnaje,” dodal.

Se svou účastí na British Opens hvězdný golfista počítá. Zda se objeví v blízké době i na jiných turnajích, jako je třeba květnový PGA Championship v Southern Hills, jisté zatím není.

Zdroj: sport.cz

Autor: Fimar

(Visited 117 times, 1 visits today)