Vista Resort & Club: Moderní život ladící s klidem přírody

Vista Resort & Club: Moderní život ladící s klidem přírody

Toužíte po odpočinku jako nikdy předtím? Navštivte resort nedaleko centra Prahy.

Unikátní místo se spoustou aktivit, které vás nadchnou. To je nový Vista Resort & Club. Zcela nový, exkluzivní resort nabízí moderní ubytování v obklopení přírody, prvotřídní servis restaurace Euphemia, jedinečné přírodní SPA a zázemí pro hráče tenisu.

Ubytujte se v jednom z hotelových pokojů, ve kterých se budete cítit jako doma. Jsou zařízené velmi útulně a v přírodních tónech. Pohodlné postele zaručují spánek jako na obláčku a výhled na okolní koruny stromů tento pocit ještě umocňuje. Celý hotel je vzdušný a plný přirozeného denního světla.

Zdroj: Vista Resort & Club

V restauraci Euphemia se připravují lahodné pokrmy inspirované chutěmi z celé Evropy. Vydejte se i vy za poznáním nových chutí v moderním pojetí. Usaďte se v nádherném prostředí s uklidňujícím výhledem do obklopující zeleně. Váš stůl je již připraven.

Součástí Visty je zcela nové SPA s venkovní relaxační zónou. V té se nachází průzračný koupací biotop, sauny, zázemí pro masáže, dermatologické studio, komfortní odpočinková místnost a venkovní vířivka. Není nic lepšího, než si dopřát odpočinek v obklopení lesa. Vyzkoušejte to i vy a nebudete chtít přestat.

Zdroj: Vista Resort & Club

Ve Vistě se můžete mimo odpočinku věnovat i tréninku na tenisových kurtech. K dispozici vám je tým špičkových trenérů a kvalitní zázemí inspirované těmi nejlepšími tenisovými kluby. Hra s přáteli, obchodními partnery nebo s vlastní rodinou je radost.

Pokud si zde budete připadat opravdu jako doma, můžete využít nabídku klubového členství, které vám nabízí řadu exkluzivních služeb. Využijte této možnosti a dopřejte si i vy svůj osobní prostor v korunách stromů.

Kontakt: [email protected]

(Visited 363 times, 1 visits today)