Bydlení na golfu s doživotním golfovým členstvím

Bydlení na golfu s doživotním golfovým členstvím

Ať už hledáte bydlení v centru Prahy, nebo spíš klidnější místo kousek za její hranicí, společnost Real-Treuhand Reality & Development má pokaždé co nabídnout. Ať už golf hrajete, nebo s ním začínáte, zcela jistě oceníte benefit v podobě dvou členství ke každé nemovitosti.

Developerská a investiční společnost Real-Treuhand Reality & Development, sídlící v historické budově v Dlouhé ulici v centru Prahy, je dceřinou společností největší rakouské regionální banky Raiffeisenlandesbank Oberōsterreich. Díky silnému zázemí nadnárodní společnosti a dlouholetým znalostem realitního trhu, kde působí více než třicet let, má za sebou již několik úspěšně dokončených projektů nejen v Praze, ale i v centru Brna nebo v jižních či středních Čechách. Mezi ně se řadí například projekt .142 na Radlické nebo Rezidence Palata v Praze 5 pod taktovkou architektonického studia deyl-šesták-architekti. Mezi další pražské projekty se řadí například Victoria Košíře na úpatí vrchu Vidoule, brněnským projektem je rekonstrukce secesní rezidence z 20. let minulého století s názvem Rezidence Biskupská.

Rezidence Zenklova

Real-Treuhand Reality & Development se specializuje především na projekty menších, architektonicky jedinečných bytových domů v zavedených lokalitách. Příkladem je i aktuálně nabízený projekt Rezidence Zenklova, který spojuje unikátní designové provedení s geniem loci pražské čtvrti v Libni. Je navržen jako soudobý, ale přitom tradiční městský dům, tedy dům s rozličným využitím – první dvě patra jsou věnována administrativním jednotkám a komercím, zbylá čtyři patra jsou věnována bytovým jednotkám o rozmanitých dispozicích 1 až 4+kk, které jsou ihned k nastěhování. Zajímavě jsou řešeny především společné prostory s architektonickým detailem a proskleným atriem, umožňujícím obyvatelům vzájemné setkávání či jen každodenní zážitek z působivého designu. Bytovým jednotkám pak dominují velkoryse navržená okna pro maximální proslunění prostoru. Všechny byty navíc disponují prostornou terasou se záhonky či dřevem obloženou lodžií.

Zdroj: Real-Treuhand Reality & Development

Projekt je umístěn v typické rušné městské proluce, kde se však díky originálnímu, ale zároveň citlivému návrhu ateliéru Aulík Fišer architekti podařilo vytvořit místo, které poskytuje ideální zázemí pro všechny své funkce, ať už jsou to komerční a administrativní prostory v prvních dvou podlažích, nebo bytové jednotky ve vyšších patrech skýtající dnes tolik postrádaný klid.

Komplexní občanská vybavenost v okolí projektu je další z benefitů, které projekt Rezidence Zenklova nabízí. Stanice metra B – Palmovka je za rohem, hned před domem se navíc nachází tramvajová zastávka. Na kulturní zážitek lze zajít do Divadla na Palmovce, které se nachází přímo naproti projektu. Nespornou výhodou je i docházková vzdálenost k břehům Vltavy poskytující uklidňující prostředí zeleně či řadu sportovních aktivit.

Green Village

Pýchou společnosti Real-Treuhand je projekt rodinných domů uprostřed přírody v těsné blízkosti 45 jamkového golfového hřiště Konopiště nedaleko Prahy s názvem Green Village. Je realizován jako koncept klasické středočeské vesnice s návsí, která je ideálním prostranstvím pro budování sousedských vztahů a mezilidského soužití. Unikátním benefitem je i přírodní biotop v podobě dvou jezer s molem a vodopádem přímo před okny rodinných domů. Green Village je také velmi dobře vnímám jak samotnými obyvateli již vyprodané 1. etapy, tak odbornou veřejností především pro  snahu propojit stávající vesnici Tvoršovice s nově vznikajícím projektem. V prodeji je nyní 2. etapa zahrnující 25 rodinných domů s dispozicemi 4+kk nebo 5+kk s výměrou od 107,0 do 144 m2 a s pozemky od 350 do 540 m2. Ke každé nemovitosti je navíc připraven dárek v podobě dvou doživotních členství v golfovém klubu Konopiště, který umožní využít hru na dvou osmnáctijamkových mistrovských hřištích; Radecký (par 72), D´Este (par 72) a také na devítijamkovém hřišti Public course (par 29).

Zdroj: Real-Treuhand Reality & Development

Samozřejmostí je rozsáhlý driving range, velké Spa & Welness a dvě restaurace. Součástí Spa & Ski Resortu Konopiště je 300 m sjezdovka s umělým osvětlením s nabídkami lyžařských kurzů pro děti i dospělé.

Pro ty, kteří myslí na svoji budoucnost, bude hlavním přínosem i stavba dálnice D3, jejíž zahájení je plánováno na rok 2024. Sjezd na dálnici se bude nacházet jen pár minut jízdy od projektu a poskytne ještě pohodlnější a rychlejší cestování do Prahy, ale i jižním směrem na Tábor a do Českých Budějovic. Díky stavbě dálnice je očekáván také velký nárůst zhodnocení nemovitostí v jejím okolí, což z Green Village tvoří jedinečnou investiční příležitost.

Vyšehradská 33

Mezi připravované projekty společnosti Real-Treuhand Reality se řadí mimořádný projekt v samém centru Prahy ve Vyšehradské ulici. Kromě rekonstrukce stávajícího objektu bude ve vnitrobloku dostavěn nový objekt, který bude plně respektovat své okolí a tradiční hodnoty historické
čtvrti.

(Visited 261 times, 1 visits today)