Vyzkoušejte na dovolené netradiční sporty

Vyzkoušejte na dovolené netradiční sporty

Dovolená může být skvělou příležitostí, k tomu vyzkoušet něco netradičního. Co třeba zkusit některý z netypických sportů? Znáte třeba discgolf, zorbing nebo kin-ball?

Dovolená je časem, kdy chceme uniknout z kolotoče stereotypu, odpočinout si a zažít něco zajímavého. Kromě wellness procedur či ochutnání zajímavých pokrmů, lze v Čechách vyzkoušejte i mnoho netradičních sportů. Zpestřit si tak můžete nejen rodinnou dovolenou, ale třeba pobyt se skupinou přátel či firemní akci.

Mezi ty známější patří pétanque. Při tomto nenáročném sportu si prověříte, jak dobře umíte mířit. Jeho hru si zkuste třeba při pobytu ve Wellness Hotelu Synot ve Starém městě. Kromě pétanque jsou v areálu hotelu i hřiště pro tenis, beach voleyball a fotbal. Po sportu si navíc můžete příjemně odpočinout v hotelovém wellness centru.

Hotel Zátiší

Novinkou, která si v Čechách stále své příznivce hledá je sportovní aktivita discgolf. Představit si ho můžete jednoduše jako golf, ale místo míčku se používá disk, který znáte z frisbee. Zní to zábavně, že? Na vlastní kůži se o tom můžete třeba při pobytu v Hotelu Zátiší ve Špindlerově Mlýně. Hřiště se sice nenachází přímo u ubytovacího zařízení, ale u stanice lanovky ve Svatém Petru, která je od hotelu vzdálená necelé 2 km.

Přímo rájem pro aktivní cestovatele je Equitana Hotel Resort nedaleko Březnice ve Středočeském kraji. Resort nabízí vyjížďky na koních, ale i jiné možnosti sportovního vyžití. Pokud prahnete po něčem netradičním, můžete zde v rámci teambuildingu zažít třeba stav beztíže v Aerotrim simulátoru, Bumper ball, nebo třeba Kin-ball. Pokud se rozhodnete pro uspořádání firemní akce v resortu Equitana, slibujeme, že rozhodně nepůjde o žádný nudný večírek!

Více či méně známé sportovní aktivity nabízí většina hotelů a penzionů v České republice. Záleží jen na vás, co si troufnete zažít!

Hotel Resort Equitana
(Visited 117 times, 1 visits today)