Za designovým hotelem s top barem zamiřte do Leogangu

Za designovým hotelem s top barem zamiřte do Leogangu

Zdroj: www.puradies.at

Kdo od dovolené na horách očekává víc než jen perfektní lyžovačku, je právě v Resort hotelu Puradies**** v rakouském Leogangu na správném místě. Puradies totiž spojuje romantické alpské tradice s moderním životním stylem.

Je dílem předních rakouských architektů, kteří tady použili ty nejkvalitnější přírodní materiály, zejména dřevo a kámen, aby celý hotel působil vzdušně, a díky maximálně proskleným plochám navazoval na okolní přírodu.

O tom, že se jedná o vskutku výjimečné dílo, svědčí i fakt, že hotel získal cenu v soutěži iF DESIGN AWARD 2016 v kategorii Interior Space and Exhibition Design, a to za svůj Freiraum Multifunctual Bar.

V Evropě svého druhu dosud jediný barový interiér o celkové ploše 500 m² byl vyfrézován z 16 000 dubových kostek – od barového pultu až po sedací soupravy, s točitým schodištěm do druhého barového podlaží – a vše jako by se navzájem prolínalo a splývalo dohromady v dokonalý celek.

PURADIES – Ein Einblick

Ein weiterer Einblick in und um das PURADIES im Herzen Leogangs :)! Vielen Dank an Roland Freitag für das Video:)! #puradies #leogang #saalfeldenleogang

Zveřejnil(a) Puradies dne Čtvrtek 11. května 2017

“Dvoupodlažní bar & lounge FREIRAUM je perfektním příkladem toho, že řemesla nevymírají,“ říká jeden z majitelů hotelu Michael Madreiter, jehož velkou vášní je vaření. A to se odráží i v dalším zaměření hotelu na skutečně špičkovou gastronomii.

Široký výběr wellness služeb

Resort hotel Puradies**** tvoří zrekonstruovaná historická budova původního hotelu, dvě nové stylové hotelové budovy a 14 luxusních chaletů. Všechny pokoje a chaty jsou v moderním alpském stylu a mají výhled na hory.

Zdroj: www.puradies.at

Chaty mají navíc kuchyni, kachlová kamna, saunu, infračervenou kabinu a terasu. Wellness zahrnuje 4 panoramatické sauny, masážní sprchy, infračervené kabiny, nechybí nejrůznější masáže a služby beauty salonu. Pro děti je k dispozici velká herna a venku stylové dětské hřiště.

(Visited 37 times, 1 visits today)