Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI s unikátními doplňky

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI s unikátními doplňky

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI byla v ryze české společnosti ISOTRA vyvinuta s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnosti individuálních úprav díky čemuž se Vám v mnoha ohledech přizpůsobí. Pergolu lze namontovat ke stěně domu nebo nechat samostatně stojící. Stojka pergoly lze individuálně posunout až o 1 m mimo roh pergoly směrem dovnitř. Jednotlivé pergoly lze k sobě spojit, při čemž ve spoji pak zůstává pouze jedna stojka. Může mít na šířku až 4,5 metru, výsuv až 7 metrů a výšku až 3 metry.

Slaďte barvy na terase
Unikátností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na dvě sekce, které lze ovládat samostatně. Můžete tak komfortně pomocí dálkového ovladače regulovat proudění světla, tepla i vzduchu v libovolné části pergoly podle pozice slunečních paprsků během celého dne. Díky vlastní vysokokapacitní moderní lakovně můžeme lakovat konstrukci i lamely pergoly do široké barevné škály a povrchových úprav. 

Unikátní doplňky pergoly
Boky pergoly se dají snadno doplnit o screenové látkové rolety i LED pásek s volbou teplého nebo studeného odstínu osvětlení.  Společnost ISOTRA vyvinula vlastní screenovou roletu ALFA-ZIP určenou speciálně pro instalaci do pergoly ARTOSI. Pro roletu lze vybírat ze široké nabídky látek včetně plně zatemňujících. Lakované komponenty rolety lze s pergolou přesně barevně sladit. 

Díky rozšíření výroby pergoly ze 4 na 4,5 metru byla vyvinuta screenová roleta ALFA PLUS –ZIP, která nabízí oproti screenové roletě ALFA možnost větší šířky, a to až 4,8 m. Pergola i roleta jdou tak spolu dál ruku v ruce a po jejich společném pořízení bude čas strávený na Vaší zahradě či terase ještě delší a komfortnější.

Luxus v podobě zasklení
Bioklimatickou, hliníkovou pergolu ARTOSI se snažíme neustále inovovat. A tak vedle screenových rolet ALFA a ALFA-PLUS přinášíme na trh také možnost zasklení stran pergoly posuvným rámovým nebo bezrámovým systémem. 

Posuvný rámový nebo bezrámový systém ARTOSI GLASS je téměř neviditelný a nepřekáží výhledu do zahrady nebo krajiny, ale dokonale chránící před hlukem, prachem a nepřízni počasí. Dokáže tak zpříjemnit a prodloužit Váš čas strávený na terase. Otevírání je lehké a tiché pouhým posunutím za madlo, kdy se jednotlivé skleněné rámy zasunují za sebe do stran. Zasklení je možné vybavit zámkem a terasu tak zcela zabezpečit. Rámy a kolejnice si můžete standardně zvolit v šedé nebo bílé barvě, příplatkově si je pak můžete sladit s pergolou ARTOSI i screenovou roletou ALFA. 

Mistrovství v atypickém provedení
Díky vlastní technologii, vývoji i výrobě není problém vyrobit pergolu přesně tak jak ji potřebujete, na míru prostředí, ve kterém Vám bude poskytovat každodenní komfort. Není problém tak mít pergolu bez stojek, která slouží jako zastřešení závětří (prostor před hlavními dveřmi domu) nebo terasy mezi dvěma domy. Nebo mít pergolu s jednou či více stojkami různé výšky, používat ji nejen jako zastřešení terasy, ale i jako přístřešek auta nebo jako zakrytí bazénu či vířivky.

Carport ARTOSI
S ohledem na požadavky trhu ke sladění pergoly ARTOSI s dalšími prvky domu, jsme na trh uvedli hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI. Tento přístřešek má totožnou hliníkovou konstrukci jako pergola, ale je na místo střešních lamel doplněn o trapézový plech nebo polykarbonát. Přístřešek si můžete dovybavit o LED osvětlení ovládané pohybovým čidlem. Pro dokonalé sladění jsou základní barvy CARPORTU totožné s pergolou ARTOSI. 

Podívejte se také na nový konfigurátor pro pergolu ARTOSI, kde si v jednoduchých deseti krocích můžete navolit vlastní design pergoly.

(Visited 132 times, 1 visits today)