Březen ve Špindlerově Mlýně? Lyžování bez čekání

Březen ve Špindlerově Mlýně? Lyžování bez čekání

www.yanrenelt.com

Dáváte přednost jarnímu lyžování se sluncem a poloprázdnými sjezdovkami? Vydejte se do Špindlerova Mlýna. Užít si můžete lyžování bez front, měřenou trať obřího slalomu, kluziště či snowpark. V sobotu 10. března pak bude špindlerovský skiareál hostit klání o titul Hrdiny sezóny. Zúčastnit se mohou lyžaři, snowboardisti a všichni nadšenci zimních sportů. Těšit se můžete i na doprovodný program.

„Na sjezdovkách máme v současnosti padesát až osmdesát centimetrů sněhu. Podmínky jsou perfektní. V provozu je více než dvacet kilometrů poloprázdných sjezdovek a návštěvníci se nemusejí bát ani front u turniketů. Skibusy i parkoviště jsou zdarma,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že každý den se v největším krkonošském středisku konají Happy hour a v restauracích a barech Špindl gastronomy navíc padají ceny drinků o desítky procent.

Snowboardisti se mohou vyřádit v Burton snowparku Horní Mísečky, kde je k dispozici nová lanovka vedoucí na Medvědín, lyžaři zas mohou otestovat měřenou trať obřího slalomu Audi Race Track ve Svatém Petru. Poměřit si tu mohou své síly s časem známého českého sjezdaře Ondřeje Banka, který je zároveň tváří Skiareálu Špindlerův Mlýn. Za návštěvu rozhodně stojí i Špindlerovské LEDÁRIUM s výstavou ledových soch na téma Star Wars, bobová a sáňkařská dráha, kluziště v centru města nebo Snow Show.

Zdroj: www.skiareal.cz

Pokud se navíc chystáte do Špindlu už o nadcházejícím víkendu, nenechte si ujít premiéru sportovního klání Hero Season Trophy Tour – Hrdina sezóny 2017/2018 ve Svatém Petru. Do unikátních závodů v obřím slalomu se může přihlásit každý. „Soutěží se v pěti kategoriích na malém hanku černé sjezdovky ve Svatém Petru a do závodu se mohou přihlásit lyžaři, snowboardisti, muži, ženy, děti. Pro návštěvníky jsme připravili celodenní program, Aprés-ski zábavu s DJ na terase Quattro Baru,“ přiblížil akci René Hroneš s tím, že vítěz bude slavnostně korunován na hrdinu letošní lyžařské sezóny a získá hvězdnou Hero Season Trophy.

Soutěžit se bude také o celosezónní skipasy a vyhlídkové lety vrtulníkem. Klání se zúčastní i Ondřej Bank.

(Visited 514 times, 1 visits today)