Dalbello DRS 130. Výkonné sportovní lyžáky

Dalbello DRS 130. Výkonné sportovní lyžáky

Značka Dalbello bere útokem svět výkonnostního lyžování a vlajkovou lodí jsou jí v těchto vodách boty Dalbello DRS 130 – nejvýkonnější sportovní lyžáky v kolekci. Jejich základní konstrukce je shodná se závodními modely, DRS 130 jsou ale samozřejmě o něco širší a také komfortnější.

Vnitřní botička je na 80 % plochy tepelně tvarovatelná a perfektně padne do anatomicky zpracovaného skeletu, který je, stejně jako u ostatních top sportovních modelů Dalbello, navrhován za pomoci technologie Contour 4. Dalbello nenabízí tvarování skeletů přesně podle individuálních požadavků každého zákazníka, jako to dělají ostatní výrobci.

Při designování tak říkajíc univerzálního tvaru skeletu se ukazuje jako velký znalec lidských nohou. Úzké výkonnostní boty Dalbello se zamlouvají velmi početné skupině lyžařských expertů, což u ostatních značek nemusí být pravidlem.

Zdroj: www.dalbello.it

Model DRS 130 má nízkoprofilové Alu přezky s mikroposuvem, přichyceny k botě jsou pomocí šroubů, takže se dají bez problémů vyměnit, na holeni je navíc vysoký velcro pásek s kovovou přezkou. Jsou to v každém případě lyžáky pro bývalé závodníky a lyžařské experty, na čemž nic nemění ani fakt, že v nabídce je také měkčí model s flexí 110.

Dalbello DRS 130
šíře skeletu: 98 mm
liner: DB Comp
flex index: 130
velikosti: 22,0 – 29,5
cena: 15 150,-

(Visited 304 times, 1 visits today)