Four Seasons představuje svůj první ski resort v Evropě

Four Seasons představuje svůj první ski resort v Evropě

Teprve před pár týdny se ve francouzském Megéve otevřel vůbec první ski resort sítě Four Seasons v Evropě. Hotel ve stylu alpských chaletů nabízí celkem 55 pokojů včetně 14 apartmá, přičemž součástí většiny z nich je i krb, který po dni na svahu nepochybně oceníte.

Hvězdná haute cousine

Megévský Four Seasons přinesl na scénu francouzského lyžařského ráje také pět nových restaurací. Nejzajímavější z nich je dvouhvězdičková michelinská Le 1920 šéfkuchaře Juliena Gatillona. Další hranice nový ski resort posunul v otázkách standardů spa, hotelové wellness zázemí je totiž aktuálně největším spa komplexem v regionu. Nezapomenutelný je tady ultimátní indoor-outdoor bazén s výhledem na Mont d’Arbois. Ultramoderní interiér spa je vyveden v bílé barvě, která má připomínat čerstvě napadaný sníh – ve spojení s horami tak hosté zůstávají i tady.

A na jaře …

Pokud vám návštěva Megéve nezapadá do zimních plánů, můžete do místního nového Four Seasons přijet i v létě. Lyžařskou sezonu tady vystřídá golfová a hosté vymění svahy za hřiště Mont d’Arbois Golf Course, které se s datem založení 1964 nejstarší alpská hřiště.

Ruský Chanty-Mansijsk bude od čtvrtka 14. března do neděle 17. března hostit IX. kolo Světového poháru v biatlonu, které je současně kolem finálovým.
navigate_before
navigate_next