Legendární Greg Norman se vysvlékl a nafotil snímky pro ESPN

Legendární Greg Norman se vysvlékl a nafotil snímky pro ESPN

Zdroj: instagram Grega Normana

Australan Greg Norman oslavil už své 63. narozeniny a nějaký čas už uplynul také od doby, kdy vládl světovému golfu, ale to mu nijak nebránilo v tom, aby odhalil své tělo a nafotil snímky poněkud lechtivější, než bývá obvyklé třeba na golfovém hřišti.

Bývalý golfista s přezdívkou Žralok byl jedním z dvacítky sportovců, kteří se nechali fotografovat nazí pro magazín ESPN v rámci 10. výročí The Body Issue.

V rukách 63letého vítěze 20 turnajů PGA Tour a také dvou majorů – The Open Championship 1986 a 1993 – nechyběla golfová hůl a především ani jeho typická pokrývka hlavy, kovbojský klobouk. Norman se ale nemusel především stydět za své perfektně vypracované tělo ani kondici, ve které stále je.

„Doma chodím docela často nahý, takže to pro mě není až takový problém. A jsem vždycky rád, když si na konci každého dne mohu říct, jak je to fajn, že se stále držím v dobré kondici i v mém věku,“ prozradil Norman pro ESPN.

Odvážné akty světových sportovců

Magazín The Body Issue každoročně na svých stránkách přináší zajímavé a odvážně akty sportovců z celého světa. V minulosti odložili oblečení například i nejlepší světové tenistky Serena Williamsová, či Caroline Wozniacká. Letos nabídne magazín v červencovém vydání dvacítku sportovců a mezi nimi je i Norman, který světovému golfu vládl v pozici světové jedničky 331 týdnů v osmdesátých a devadesátých letech.

Mezi dalšími letošními „modely“ jsou především američtí sportovci ze zámořských profesionálních soutěží, ale také například švédský fotbalový útočník Zlatan Ibrahimovič, který momentálně hájí barvy týmu Los Angeles Galaxy.

(Visited 11 times, 1 visits today)