Lyžařská základna, kde si odpočine nejen tělo, ale i duše

Lyžařská základna, kde si odpočine nejen tělo, ale i duše

Zdroj: www.puradies.at

Pokud hledáte útočiště, kde si skutečně odpočine každý člen vaší rodiny, vyzkoušejte v rakouském Leogangu ubytovací resort Puradies, který stojí přímo mezi dvěma lanovkami vedoucími do lyžařského ráje. Přímo v hotelu je půjčovna lyží a o sněžná prkna hostů tady pečují hned dva servismani.

Puradies je partnerem lyžařské školy pro dospělé i pro děti, takže rodiče mohou lyžovat nebo odpočívat ve zdejším krásně vybaveném wellness světě, zatímco o jejich ratolesti se postarají zkušení lyžařští instruktoři. Po lyžování si můžete dopřát speciální masáž, která uleví namoženým svalům, a zájemci se mohou naučit správnou techniku populárního tejpování.

Lidé sem však nejvíce míří za zdejší unikátní atmosférou. Zvenčí toto místo vypadá jako tradiční romantický horský hotel, uvnitř ale čeká na hosty nejedno překvapení. Právě jedinečný interiér přinesl hotelu mezinárodní designérské ocenění.

A skutečně – právě tady pocítíte, že jste součástí impozantního světa zasněžených Alp, rozprostírajících se všude kolem. Pokoje, odpočívárny i sauny jsou totiž maximálně prosklené, abyste si mohli onoho luxusu náležitě užít.

Zdroj: www.puradies.at
Zdroj: www.puradies.at
navigate_before
navigate_next

A pozor: ve velkém tady myslí i na děti. Malým návštěvníkům je určena krásná velká herna a svůj prostor plný zábavy si tu najdou i teenageři.

Okolí Leogangu je také rájem sáňkařů – přímo tady vás čeká sáňkařská dráha dlouhá 1,5 km, která má také večerní osvětlení. V Saalbach-Hinterglemu jsou pak tři sáňkařské dráhy od 1,5 km až do 4,5 km, rovněž s večerním osvětlením.

(Visited 61 times, 1 visits today)