Na Mallorce na golfu s Rafaelem Nadalem

Na Mallorce na golfu s Rafaelem Nadalem

Zástupci realitní společnosti Czech Republic Sotheby’s International Realty se v Manacoru na španělském ostrově Mallorca společně se svými klienty a obchodními partnery zúčastnili exkluzivního golfového turnaje Rafa Nadal Golf Challenge. Změřili tak síly s jedním z nejlepších tenistů světa a vášnivým golfistou Rafaelem Nadalem. Turnaj uspořádala Sotheby’s International Realty ve spolupráci se sportovním centrem Rafa Nadal. 

Třídenní akce se konala na nejlepších golfových hřištích na Mallorce – Pula Golf, Golg Son Servera a Golf Son Gual. Z vítězství se radoval „domácí“ tým Rafaela Nadala, druhé místo obsadil Philip White, prezident a výkonný ředitele společnosti Sotheby’s International Realty Affiliates LLC, a na třetím místě skončil společný tým společnosti Czech Republic Sotheby’s International Realty a společnosti Marketplace Sotheby’s International Realty z amerického Seattlu.

„Rafa je nesmírně inspirativní člověk, pro něhož žádná překážka není dost vysoká. Moc si proto cením toho, že jsme se s ním mohli setkat a v rámci tohoto výjimečného golfového turnaje načerpat něco z jeho energie a vůle. V průběhu turnaje se nám dále podařilo rozvinout vztahy s kolegy, kteří jsou experty na nemovitosti z celého světa, a našimi klienty, kteří skvěle reprezentovali náš tým. Akci považuji za naprosto unikátní a partnerství naší značky s Rafa Nadal Sport Centre za velkou příležitost do budoucna,“ říká Ilona Mančíková, obchodní ředitelka Czech Republic Sotheby’s International Realty.

Exkluzivitu turnaje umocňovala skutečnost, že šlo o historicky vůbec první akci svého druhu. Zúčastnily se týmy sestavené z poboček společnosti Sotheby’s International Realty z celého světa, včetně týmu vedeného Philipem Whitem, prezidentem a výkonným ředitelem společnosti Sotheby’s International Realty Affiliates LLC. Na „greenu“ se tedy potkali amatérští golfisté z Kanady, České republiky, Estonska, Německa, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Nizozemska, Ruska, Španělska, Velké Británie a Spojených států.

„Akci považuji za pozoruhodný úspěch. Díky golfu se nám podařilo propojit pobočky Sotheby’s International Realty z celého světa,” řekl Philip White, prezident a výkonný ředitel společnosti. „Těšíme se na další podobné příležitosti a věřím, že pomohou našim pobočkám dále rozvíjet své podnikání.”

Sportovní centrum Rafa Nadal ležící v Manacoru, Nadalově rodném městě, je součástí Akademie Rafaela Nadala. Ta působí při společnosti Movistar, která se zaměřuje na přípravu mladých tenistů prostřednictvím špičkových tréninků a poskytováním nástrojů potřebných k profesionálnímu rozvoji.

Silní v golfu i na trhu

Czech Republic Sotheby’s International Realty® prožila přelomový rok 2017. Po změně vlastníka i managementu vytvořila nový tým, portfolio nemovitostí i novou strategii a stala se silným hráčem na českém trhu luxusních nemovitostí. Zaměřuje se především na unikátní rezidence v Praze a okolí. Zároveň českým klientům a investorům otevírá cestu k nakupování a pronájmům exkluzivních nemovitostí po celém světě.

Značka Sotheby’s International Realty® vychází z tradice světoznámého londýnského aukčního domu Sotheby’s, nejstaršího místa sdružujícího světové sběratele unikátních předmětů již od roku 1744. Společnost Sotheby‘s International Realty® navazuje na dlouholetou tradici aukčního domu a od roku 1976 zajišťuje obchodování s unikátními nemovitosti po celém světě.

(Visited 125 times, 1 visits today)