Nová řada luxusních lyží Fischer. Opět o krok dál

Nová řada luxusních lyží Fischer. Opět o krok dál

Zdroj: www.fischersports.com

Touha po něčem, co nemá nikdo jiný, je naprosto v pořádku. Netřeba se za ni stydět. Přitom to v případě lyží hned nemusí sklouznout k hříšně drahým, na míru stavěným modelům. Zkušenost praví, že zdaleka ne všechny ručně a jedinečným způsobem vyráběné lyže jsou po stránce kvality opravdu to nejlepší. Takže jak z toho ven?

Naštěstí ani pod tlakem přízemních argumentů “z říše rozumu” hned nemusíme  touhu po jedinečnosti zavrhovat. Fischer, patřící do skupiny “poctivých” výrobců s úctyhodnou historií, se jeví jako ta správná volba.

Vedle neodmyslitelné návaznosti na závodní lyžování má tradiční rakouský výrobce cenné zkušenosti i v segmentu luxusních lyží, což donedávna potvrzoval produkcí modelové řady C-Line – lyží se speciálním karbonovým pláštěm. Mezi fanoušky opravdové kvality si tím udělal dost přátel, ty lyže měly skutečně výjimečné vlastnosti.

Zdroj: www.fischersports.com

Je libo osobně navržený label?

Řadu C-Line teď po letech střídá THE BRILLIANT SELECTION, jejíž koncept je sice pokračováním C-Line v tom smyslu, že si z modelových řad RC4, PRO MTN a My Turn vybírá ty nejpovedenější lyže, aby je za pomoci spaciálních materiálů a ještě vyspělejších technologií posunul o další kvalitativní krok vpřed, navíc ale přidává ještě punc opravdové jedinečnosti tím, že lze ke každému páru dodatečně objednat osobně navržený, personifikovaný label.

Takže mimořádná kvalita a… Jedinečnost. A přitom stále za peníze, které ještě dávají smysl.

Fischer THE BRILLIANT SELECTION
Brilliant PRO
Brilliant RC4   geometrie: 120/74/104 mm, rádius 18 m/178 cm
Brilliant MTN
Brilliant My Turn
Brilliant My MTN    geometrie: 122/74/103 mm, rádius 12 m/155 cm

(Visited 197 times, 1 visits today)