Nové propojení Madonny do vedlejších lyžařských oblastí

Nové propojení Madonny do vedlejších lyžařských oblastí

Zdroj: Trentino Marketing

Madonna di Campiglio a vedlejší lyžařské oblasti Folgarida – Marilleva v údolí Val di Sole spolu s Pinzolem představují pro své návštěvníky 150 kilometrů úchvatných sjezdovek, které lze projezdit bez sundávání lyží.

Pro lyžaře je lákavá hlavně představa zalyžovat si v pověstné Madonně, která nabízí sjezdovky slavných jmen a výjimečných parametrů, stejně jako sjezdovky vedoucí z nejvyšších kót celého lyžařského regionu, odkud je úchvatný výhled do širokého okolí.

Zdroj: Trentino Marketing
Zdroj: Trentino Marketing
navigate_before
navigate_next

Od této zimy je navíc možné pohodlně dojet ze sjezdovek Madonny na horu Monte Vigo, která je krásným panoramatickým místem v nadmořské výšce 2179 m, novou čtyřmístnou sedačkovou lanovkou s automatickým zavíráním Malghette v novém designu (střecha ve tvaru bubliny chrání před větrem a zimou) a užít si tak renovovanou červenou sjezdovku Malghette.

Díky tomu, že je Madonna lyžařsky propojená s vedlejšími lyžařskými oblastmi Folgarida a Marilleva a na druhé straně s lyžařským střediskem Pinzolo, umožňuje svým návštěvníkům projet si bez zouvání lyží úžasné lyžařské safari.

Spettacolo della natura!——————Natural beauty!©Steve Gatto

Zveřejnil(a) Folgarida dne Čtvrtek 4. ledna 2018

Nebo si bez problémů vychutnat odpolední aperitiv v novém luxusním hotelu s restaurací a barem Chalet Spinale – Fiat a pohodlně se vrátit. Bolavá pata oblasti – podvečerní návrat do Folgaridy nebo Marillevy pomalou starou sedačkou, na které člověk vždy pěkně vymrznul, je tak odstraněna.

(Visited 98 times, 1 visits today)