Novinka pro cyklisty! Servisní vůz, který dojede až k nim domů

Novinka pro cyklisty! Servisní vůz, který dojede až k nim domů

Mobilní cykloservis Kolofix

V ČR se objevuje ojedinělá služba pro všechny cyklisty. Mobilní aplikace Kolofix v kombinaci se servisním autem, umožňují objednat si on-line servis a v případě potřeby si ho nechat provést i přímo před domem.

Autorem nápadu je známý cyklomechanik Pavel Čábelický. Bývalý závodník a mechanik české reprezentace vedle svého pražského servisu současně vede malý profesionální GAPP System – Cabtech MTB racing tým, který proráží se svými závodníky na nejvyšší světovou úroveň a usiluje o jejich nominaci na olympijské hry v Tokiu.

“Když se dokážeme postarat o ty nejlepší, dokážeme se postarat o kohokoli,” říká navíc Čábelický. Jeho služba Kolofix je založena na již zmíněné mobilní aplikaci, kde si zákazník navolí a objedná, co potřebuje, ať už je to pravidelný kontrolní servis nebo nutná oprava. Cílem je servisní práci plánovat a zkrátit její čas na nezbytně nutnou dobu. Pro koho je čas důležitý, může využít servisu na počkání a na místě přímo v místě bydliště. A to jak v případě, že ví přesně jaký jeho stroj potřebuje zásah, nebo i tehdy, kdy podstatu závady netuší.

Mobilní cykloservis Kolofix
Mobilní cykloservis Kolofix

Mobilní servis zajišťuje velká skříňová dodávka, která je vybavena vším důležitým, a za cyklisty dojede až k nim domů.

Pavel Čábelický se cyklistice aktivně věnuje od roku 1994. Nejprve závodil a vypracoval se až do české reprezentace v kategorii XCO. Po zranění se pak posunul do servisního zázemí. I v něm se dostal až do reprezentačního týmu, nasbíral mnoho cenných zkušeností, které teď předává dál v oblasti servisu, poradenství a vývoje komponentů, jež usnadňují provoz kola, zvyšují jeho životnost a dávají pocit větší jistoty a bezpečí při jízdě. Známá jsou například speciální vodítka řetězu, která vozí i mnozí zahraniční závodníci světového kalibru, nebo odolné hliníkové náboje specifické konstrukce.

V jeho GAPP System – Cabtech MTB racing týmu pak závodní naše nejlepší bikerka Jitka Čábelická (dříve Škarnitzlová), jezdec kategorie U23 Matěj Průdek a junior Tomáš Dudek.

(Visited 612 times, 1 visits today)