VIST SNOW Leopard: Lyžařské oblečení pro odvážnou ženu

VIST SNOW Leopard: Lyžařské oblečení pro odvážnou ženu

Zdroj: www.vist.it

I sportovní lyžařská móda se může výrazně odlišovat. Obzvlášť, když se jedná o oblečení pro ženy. Příkladem budiž kolekce SNOW Leopard italské značky VIST. Letos této kolekci dominují šedá, černá a bílá barva.

Výrazné vzory, luxusní límce z pštrosích per a racoon kožešiny, ozdobné kamínky Swarovski, ale také nejvyšší technické parametry – taková je kolekce SNOW Leopard.

Zdroj: www.vist.it

Jejím hlavním znakem býval symbol leopardí srsti. Letos se k ní přidala lehká zmrzlá kapka v šedých tónech, kterou doplňují motýli nebo květiny. První vzor byl vytvořen jako přirozený výraz obrazu lyžaře, zdánlivě létajícího na trati, druhý je synonymem ženskosti a půvabu. “Dokonale to vystihuje můj pocit na sněhu. Někdy mám dojem, že mi na lyžích narostla křídla a že se vznáším,“ říká modelka Andrea Verešová, která má italskou značku VIST v dlouhodobé oblibě.

Kolekce SNOW Leopard vznikla před 11 lety jako oslava neuvěřitelného sportovního a lidského příběhu Kwame Nkrumah-Acheamponga, ghanského lyžaře, který se svou pílí dostal v roce 2010 až na Zimní olympijské hry ve Vancouveru.

„Původně byla vytvořena na závody a soutěže, pak se ale stala exkluzivní dámskou kolekcí spojující nejvyšší technické parametry se silným módním prvkem,“ říká Alessandro Pescara, šéf italské značky VIST, která nabízí stylové lyžařské oblečení špičkové kvality, ale také závodní kombinézy, lyže, helmy a vázání.

Kolekce SNOW Leopard zaujala i Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou a Českou Miss EARTH 2016 Kristýnu Kubíčkovou, které nafotily katalog značky VIST v ulicích Prahy. Kolekci nosí i elitní slovenská slalomářka Veronika Velez-Zuzulová.

Dvacáté narozeniny značky VIST

Další zajímavou novinkou je kolekce VENTIVERNI, kterou si VIST připomíná své dvacáté narozeniny. Je určená ženám i mužům, tvoří ji šedé, černé a tmavě modré odstíny a je možné se do ní obléci od hlavy k patě: od bundy, přes kalhoty, svetry, v nabídce jsou i lyže a další doplňky. Výsledkem je dokonalé technické oblečení s italskou elegancí. Dámská kolekce je vyzdobená speciální syntetickou kůží a fragmenty od Swarovského, mužská kolekce podtrhuje dynamiku a lehké linie.

Zdroj: www.vist.it

„V širokém sortimentu VIST si vybere každý – od sportovních lyžařů přes turistické, od profesionálů po modelky,“ dodává modelka Andrea Verešová.

(Visited 1 799 times, 1 visits today)