Vítejte v PillerseeTalu, nejzasněženější oblasti Tyrolska

Vítejte v PillerseeTalu, nejzasněženější oblasti Tyrolska

Údolí, které tvoří pět oblastí, Fieberbrunn, Hochfilzen, St. Jakob in Haus, St. Ulrich am Pillersee a Waidring, se posledních třicet let dostává na průměrnou výšku nového sněhu 5,16 metrů během jedné zimy, a je tak nejzasněženějším regionem Tyrolska. Díky tomu platí odjakživa za “sněžnou díru” s pohodovým charakterem.

PillerseeTal sází na rozmanitost pro všechny cílové skupiny. Kromě velkoprostorové lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn s 270 kilometry sjezdovek a 70 lyžařskými přepravními zařízeními pro sportovní lyžaře, kteří toho rádi najezdí hodně, nabízí prázdninová oblast v Kitzbühelských Alpách díky Buchensteinwandu také lyžařskou oblast, která je svou přehledností velmi vhodná pro rodiny s dětmi a rekreační lyžaře.

Zdroj: www.kitzbueheler-alpen.com

Velký dětský park Bobo pomáhá malým lyžařům kouzelným kobercem, zvlněnou dráhou, sněžným lanem a výborně vyškolenými dětskými lyžařskými instruktory při jejich prvních sklouznutích.

Jako o číslo větší prezentuje jen pár kilometrů vzdálený lyžařský vysokohorský ráj Steinplatte Waidring v Trojmezí Tyrolsko- Salcburk-Bavorsko lyžařský požitek bez hranic a nejmodernější lanovky. Nová šestisedačka „Kammerkör“ zpřístupňuje freeriderům prašanový ráj.

Zdroj: www.kitzbueheler-alpen.com
Zdroj: www.kitzbueheler-alpen.com
Zdroj: www.kitzbueheler-alpen.com
navigate_before
navigate_next

Sázka na tradiční gastronomii

K podařené zimní dovolené patří rovněž kulinářské zážitky. A tyrolská prázdninová oblast je také velmi dobře známá pestrostí a kvalitou svých více než 70 horských chat.

Špičkové pokrmy můžete ochutnat například v KochArt restaurantech. Stejnojmenná iniciativa, ke které se přidalo již 23 stravovacích zařízení v Kitzbühelských Alpách, sází na tradiční jídla regionu, produkty místních dodavatelů a nekompromisní kvalitu ve všech oblastech.

Langlaufen in der schneereichsten Region Tirols

Weltmeisterliche Langlauf-Bedingungen im PillerseeTal!100 Kilometer Loipennetz (Klassisch & Skating) ausgezeichnet mit dem Loipengütesiegel! http://bit.ly/2eS6Va1Und das Highlight im Frühjahr 2017:IBU Weltmeisterschaften Biathlon von 08. – 19. Februar 2017http://bit.ly/2fxXnTg

Zveřejnil(a) PillerseeTal – Kitzbüheler Alpen dne Pondělí 14. listopadu 2016

 

(Visited 100 times, 1 visits today)