Zimní móda na příští sezonu. Vrstvení a decentní tóny

Zimní móda na příští sezonu. Vrstvení a decentní tóny

Nedávný veletrh zimního vybavení ISPO v Mnichově naznačil, kterým směrem se příští rok ubere zimní móda. Hlavními trendy budou “vrstvení” a decentní tóny oblečení.

Dokonalé sladění, možnost kombinovat různé kusy oblečení z jednotlivých vrstev, které se pouze přizpůsobí teplotě a počasí venku, tmavší a decentnější tóny barev, inspirace přírodou – taková bude kolekce italské značky VIST pro příští zimu 2018-2019. VIST vyrábí funkční lyžařské oblečení špičkové kvality, ale také lyže, vázání, helmy, brýle a další doplňky.

Tváří značky v Česku je modelka Andrea Verešová. „Nová kolekce na příští rok se mi velmi líbí. Některé kusy z kolekce VIST Snow Leopard, kterou mám v oblibě, jsou ještě odvážnější než v minulosti,“ říká.

Zdroj: www.vist.it

Oblečení na hory frčí i ve městě

Hitem na příští zimu je vrstvení – využití vícero vrstev, které se přitom dají nosit i samostatně. Bude možné si koupit dvě bundy rozdílné váhy a díky dokonalému sladění je nosit společně, ale také každou zvlášť.

Hory se přesouvají do města – to je další nový trend. Proto je nová kolekce navržená tak, aby uspěla i ve městě, aby se v ní žena či muž cítili dobře v centru Prahy i Milána. A aby se jednotlivé funkční kusy oblečení dali úspěšně kombinovat s civilním (casual) městským oblečením tradičních módních značek.

Tomu odpovídá i katalog firmy na příští rok: fotil se v Milánu, centru italské módy, kam vloni VIST přesunul svoji centrálu. „Barvy kolekce VIST na příští rok se hodně inspirovaly přírodou. Na sjezdovkách ovšem nebude chybět ani červená,“ dodává Alessandro Pescara, šéf italské značky.

So many colors, so little time…#VIST #VISTski #colors #colorful #coloryourlife #luxuryskiwear

Zveřejnil(a) VIST dne Čtvrtek 22. února 2018

Z barev vedou decentnější tmavší odstíny – šedá v kombinaci s černou, tmavě modrou, bílá s černou, černá s červenou. V kolekci se objeví také modrá barva. Zajímavou novinkou je pak dámská bunda vyrobená z funkčního materiálu se vzorem rifloviny. Tu bude například možné doplnit péřovou bundou hnědo-zlaté barvy. Důležité zůstává sladění od hlavy k patě.

Odvážné obměny se dočkala také kolekce VIST Snow Leopard. Kromě tradiční bílé a černé bundy zajímavě osázené fragmenty od sklářské firmy Swarovski, se bude nabízet také lyžařský komplet v bílo-černo-hnědé barvě připomínající srst leoparda s otiskem jeho stop.

(Visited 252 times, 1 visits today)